Inicjatywa lokalna w Moszczenicy
Inicjatywa lokalna w Moszczenicy Rozpoczęły się warsztaty dla dzieci w Moszczenicy zorganizowane w ramach realizacji inicjatywy lokalnej pn.: „Integracja w Moszczenicy – artystycznie, zdrowo i sportowo”. Grupa inicjatywna na czele z Panią Sołtys Józefą Kalinówką realizuje zadanie obejmujące 12 warsztatów dla dzieci oraz rodzinny festyn na zakończenie. Dzieci poznają różne techniki plastyczne, zasady zdrowego żywienia […]
Z dniem 30 czerwca 2019 r. zakończył pracę Pan Edward Meyer
Z dniem 30 czerwca 2019 r. zakończył  pracę Pan Edward Meyer,  wieloletni radca prawny naszego urzędu.  W Urzędzie Gminy w Chojnicach przepracował na stanowisku radcy prawnego prawie 35 lat. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wieloletnią współpracę, zaangażowanie, pomoc w rozwiązywaniu problemów i życzymy dużo zdrowia i pomyślności.
VIII Sesja Rady Gminy w Chojnicach – 05.07.2019 r., godz. 10.00
Rusza montaż ogniw fotowoltaicznych w Gminie Chojnice
Rusza montaż ogniw fotowoltaicznych w Gminie Chojnice. Wójt Gminy Chojnice podpisał umowy na realizację montażu ogniw fotowoltaicznych w ramach projektu: Słońce źródłem pozyskiwania energii w gminach: Chojnice, Brusy, Czersk, Karsin i Konarzyny. Ogniwa zostaną zamontowane w 182 lokalizacjach, łączna moc instalacji to blisko700 kWp. Wizje lokalne, a następnie prace montażowe ruszają już od 1 lipca.

rssfeedwidget.com