eko
O záchrane planéty v
Mon, 31 Dec 2018 05:29:37 +0000
O záchrane planéty veľa hovoríme, no o to menej konáme. Dôkazom je bilancia udalostí roku 2018.
How to Build Retaini
Mon, 24 Dec 2018 21:11:07 +0000
How to Build Retaining Walls Stronger - Step by Step: The Family Handyman
water harvest - Exop
Mon, 24 Dec 2018 21:06:04 +0000
water harvest - Exopermaculture - All around the planet the soil is drying out and water is being lost due to bad management of resources, centuries of intense and incorrect cultivation methods have resulted in the drying out of the land.
Referencie | Menejod
Sat, 01 Dec 2018 12:34:51 +0000
Referencie | Menejodpadu.sk
Začalo to 14 vlkmi,
Thu, 29 Nov 2018 21:35:39 +0000
Začalo to 14 vlkmi, ktoré vypustili do parku. V Yellowstone sa potom začali diať veci, ktoré nikto neočakával
Klimagedon. Rok druh
Tue, 20 Nov 2018 12:13:37 +0000
Klimagedon. Rok druhý
Topinambur dokázal e
Fri, 09 Nov 2018 12:14:10 +0000
Topinambur dokázal eliminovať boľševník Sosnowského - OZ Biosféra
Ilustrační foto
Fri, 09 Nov 2018 07:36:05 +0000
Ilustrační foto
Václav Cílek: Tohle
Fri, 09 Nov 2018 05:57:33 +0000
Václav Cílek: Tohle může na dalších 20 let změnit náš pohled na svět
Smršť nie je smrť. T
Wed, 24 Oct 2018 12:00:10 +0000
Smršť nie je smrť. Tichá a Kôprová dolina žijú lepšie bez zásahu človeka
Boj s lykožrútom, to
Sun, 21 Oct 2018 22:09:17 +0000
Boj s lykožrútom, to je súťaž lykožrúta a lesníka, kto zabije strom skôr
Paradoxy lesa - mŕtv
Sun, 14 Oct 2018 22:21:15 +0000
Paradoxy lesa - mŕtve drevo
Václav Cílek: Tohle
Sat, 22 Sep 2018 21:46:41 +0000
Václav Cílek: Tohle může na dalších 20 let změnit náš pohled na svět
Kontaktní čočky do W
Tue, 18 Sep 2018 20:16:23 +0000
Kontaktní čočky do WC nepatří. Po jejich spláchnutí se s nimi totiž můžete znovu setkat - Ekolist.cz
Je soběstačnost nová
Sun, 16 Sep 2018 11:29:28 +0000
Je soběstačnost nová dobrovolná skromnost? - Ekolist.cz
Recyklace obav zbave
Tue, 11 Sep 2018 20:30:14 +0000
Recyklace obav zbavená. Jak na ni doma jednoduše a tvořivě | Econea.cz blog
rasengitterplatte-1_
Tue, 17 Jul 2018 12:36:25 +0000
rasengitterplatte-1_sbr_grun_m
Vznikl Národní tým p
Mon, 03 Sep 2018 11:37:53 +0000
Vznikl Národní tým proti suchu. Úřady a experti chtějí v krajině zadržet víc vody, týká se to i polí
Výsledky desetiletéh
Tue, 28 Aug 2018 10:38:21 +0000
Výsledky desetiletého biomonitoringu podle národního parku vyvrací zažité předsudky a ukazují, že příroda umí zničený les obnovit sama.
Výsledky desetiletéh
Tue, 28 Aug 2018 10:34:29 +0000
Výsledky desetiletého biomonitoringu podle národního parku vyvrací zažité předsudky a ukazují, že příroda umí zničený les obnovit sama.

rssfeedwidget.com