bezpecnost
Dostat v horách výškovou nemoc je v pořádku. Umřít na ni v pořádku není, vysvětluje lékař
Mon, 04 Mar 2019 21:46:07 GMT
Dostat v horách výškovou nemoc je v pořádku. Umřít na ni v pořádku není, vysvětluje lékař
Vašek Sůra radí: Jak na oblékání v zimě? Správné vrstvení a specifika oblékání v silném mrazu.
Mon, 21 Jan 2019 09:03:55 GMT
Vašek Sůra radí: Jak na oblékání v zimě? Správné vrstvení a specifika oblékání v silném mrazu.
Ako prežiť lavínu - Relax
Tue, 15 Jan 2019 12:02:12 GMT
Ako prežiť lavínu - Relax
Čo nám hrozí po otrase mozgu a čo robiť pri páde na hlavu alebo po náraze - Relax
Tue, 15 Jan 2019 11:59:17 GMT
Čo nám hrozí po otrase mozgu a čo robiť pri páde na hlavu alebo po náraze - Relax
Jak bezpiecznie poruszać się w trudnym terenie górskim? Pamiętaj o tych zasadach!
Sat, 01 Sep 2018 08:27:57 GMT
Jak bezpiecznie poruszać się w trudnym terenie górskim? Pamiętaj o tych zasadach!
V záujme informovanosti a zvýšenia bezpečnosti som pridal mapku úsekov, ktoré sú technické, zaistené reťazami, kramľami , stúpačkami a po
Sat, 11 Aug 2018 16:26:14 GMT
V záujme informovanosti a zvýšenia bezpečnosti som pridal mapku úsekov, ktoré sú technické, zaistené reťazami, kramľami , stúpačkami a po
Mezzo Barcaiolo
Mon, 09 Jul 2018 08:38:14 GMT
Mezzo Barcaiolo
Prevence úrazu po zásahu bleskem
Wed, 27 Jun 2018 10:47:40 GMT
Prevence úrazu po zásahu bleskem
Tohle není dobrý úkryt před bouřkou | Asolo blog
Mon, 25 Jun 2018 19:30:02 GMT
Tohle není dobrý úkryt před bouřkou | Asolo blog
lavíny
Fri, 11 May 2018 20:08:12 GMT
lavíny
Ak počas túry staviate kamenných mužíkov, nerobte to. Ich skutočný význam vás prekvapí
Sun, 08 Apr 2018 14:18:39 GMT
Ak počas túry staviate kamenných mužíkov, nerobte to. Ich skutočný význam vás prekvapí
vyhláška starosty
Sun, 18 Mar 2018 15:06:22 GMT
vyhláška starosty
Študentke pri turistike opuchol mozog. Neprežila! Výšková choroba nehrozí len horolezcom
Thu, 31 Aug 2017 06:57:26 GMT
Študentke pri turistike opuchol mozog. Neprežila! Výšková choroba nehrozí len horolezcom
Lezec - Zpravodaj
Thu, 05 Oct 2017 20:03:03 GMT
Lezec - Zpravodaj
Ako správne čítať lavínovú informáciu radí Stredisko lavinovej prevencie slovenskej HZS - SkitourGuru.com
Thu, 26 Oct 2017 07:40:18 GMT
Ako správne čítať lavínovú informáciu radí Stredisko lavinovej prevencie slovenskej HZS - SkitourGuru.com
I really like to sleep in theese shelters.
Sun, 27 Aug 2017 21:14:56 GMT
I really like to sleep in theese shelters.
Seznam horských vůdců :: Horský vůdce / Mountain guide
Fri, 08 Sep 2017 08:55:28 GMT
Seznam horských vůdců :: Horský vůdce / Mountain guide
Čo ochráni turistov pred bleskom?
Wed, 26 Jul 2017 04:29:10 GMT
Čo ochráni turistov pred bleskom?
V exponovanom vysokohorskom teréne sa pomerne často stretávame s umelými zaisťovacími pomôckami. V nižších pohoriach sú reťaze, kramle, stúpačky a rebríky skôr raritou a občas vedia nepríjemne zaskočiť nepripravených turistov. Poznáte reťaze v Nízkych Tatrách, Veľkej Fatre, Chočských vrchoch či na Muránskej planine?
Mon, 15 May 2017 12:53:41 GMT
V exponovanom vysokohorskom teréne sa pomerne často stretávame s umelými zaisťovacími pomôckami. V nižších pohoriach sú reťaze, kramle, stúpačky a rebríky skôr raritou a občas vedia nepríjemne zaskočiť nepripravených turistov. Poznáte reťaze v Nízkych Tatrách, Veľkej Fatre, Chočských vrchoch či na Muránskej planine?
Ako sa správať pri búrke? - OutdoorFilmy.sk
Wed, 26 Jul 2017 04:11:25 GMT
Ako sa správať pri búrke? - OutdoorFilmy.sk

rssfeedwidget.com