kalendar podujati
Splav 22-24.6.2018 H
Wed, 23 May 2018 09:28:04 +0000
Splav 22-24.6.2018 Hron
Lezecká stena Rozlom
Mon, 07 May 2018 14:04:32 +0000
Lezecká stena Rozlomity ‎34. ročník memoriálu Róberta Kubína
pozvánka - Košický v
Mon, 30 Apr 2018 11:05:09 +0000
pozvánka - Košický vláčik a westernové divadlo www.facebook.com/... clock 1.5.2018 v čase od 9:00 do 12:00 Čermeľské údolie - Alpinka
pozvánka
Fri, 27 Apr 2018 19:41:42 +0000
pozvánka
VIDEO: Red Bull 400.
Thu, 14 Jun 2018 05:19:37 +0000
VIDEO: Red Bull 400. Na Štrbskom Plese sa uskutoční najťažší beh pod slnkom | BEHAME.sk | bežecký portál, informácie o behoch, spravodajstvo, bežecká škola, fotografie
Nová cyklotrasa Ťaha
Fri, 27 Apr 2018 19:17:43 +0000
Nová cyklotrasa Ťahanovce - Družstevná pri Hornáde. Pozvánka na jej otvorenie :-) Kedy: 3.5.2018 o 10.00 hod....
Milí bežci, bežkyne,
Mon, 26 Mar 2018 19:26:12 +0000
Milí bežci, bežkyne, ale aj chodci a chodkyne 🙂 Už po tretí krát pre Vás pripravujeme Váš obľúbený Beh statočných, ktorý sa tradične uskutoční na trati spájajúcej obec Kysak a Chatu Hrešná. Pretek taktiež klasicky odštartujeme 8. mája o 10:00. Veríme že sa spolu s nami tešíte na akciu plnú zážitkov, stretnutia s priateľmi a …
POZOR na visiaci káb
Wed, 23 May 2018 09:23:02 +0000
POZOR na visiaci kábel pod Ťahanovským mostom • splavujeme.sk
Regionálna rada Klub
Fri, 20 Apr 2018 16:00:52 +0000
Regionálna rada Klubu slovenských turistov - Prešov, Sabinov, Lipany
2018CasovkaDoVrchu -
Wed, 09 May 2018 21:42:02 +0000
2018CasovkaDoVrchu - Naša levanduľa
3. Lesný beh statočn
Sun, 15 Apr 2018 14:49:35 +0000
3. Lesný beh statočných
Magnezitárska 60
Wed, 18 Apr 2018 15:11:58 +0000
Magnezitárska 60
MSM RYSY 2018
Sat, 31 Mar 2018 12:18:40 +0000
MSM RYSY 2018
TATRY V POHYBE 2018
Wed, 18 Apr 2018 09:13:05 +0000
TATRY V POHYBE 2018
Thu, 14 Jun 2018 20:51:13 +0000
Thu, 14 Jun 2018 04:54:18 +0000
Tue, 27 Mar 2018 21:25:00 +0000
Fri, 23 Mar 2018 22:01:18 +0000
Tue, 27 Mar 2018 21:24:55 +0000
Wed, 21 Mar 2018 14:07:17 +0000
Wed, 21 Mar 2018 14:07:13 +0000
Wed, 21 Mar 2018 14:05:27 +0000
Wed, 21 Mar 2018 14:03:44 +0000
Wed, 21 Mar 2018 14:02:42 +0000
Wed, 21 Mar 2018 14:04:47 +0000

rssfeedwidget.com