eurosport.interia.pl - Piłka nożna - Sport w EUROSPORT.INTERIA.PL - futbol, wyniki na żywo: liga polska, angielska, liga mistrzów, reprezentacja
Transfery Barcelony i Realu

Transfery Primera Division

Trener KGHM Zagłębia Lubin Pavel Hapal zabierze do Turcji 25 piłkarzy na drugie zgrupowanie przed rozpoczęciem wiosennej rundy rozgrywek ekstraklasy. Lubinianie na obóz wyjadą w środę.

Jaki zestaw komentatorów wolisz?

Liga Mistrzów. Real ograł Viktorię 2-1, ale Lopetegui i tak musi odejść

Liga Mistrzów. Real ograł Viktorię 2-1, ale Lopetegui i tak musi odejśćReal Madryt wygrał z Viktorią Pilzno 2-1 w trzecim spotkaniu Ligi Mistrzów grupie G. "Królewscy" długimi fragmentami przeważali, ale grali w obronie wyjątkowo lekkomyślnie, dzięki czemu rywale stworzyli kilka groźnych szans. Spotkanie z kontuzją zakończył Marcelo i nie wiadomo, czy będzie mógł wystąpić w niedzielnym El Clasico przeciwko FC Barcelona.

Liga Mistrzów: Pełna dominacja i trzy gole Manchesteru City

Liga Mistrzów: Pełna dominacja i trzy gole Manchesteru CitySzachtar Donieck przegrał z Manchesterem City 0:3 (0:2) we wtorkowym meczu piłkarskiej Ligi Mistrzów. Mistrzowie Anglii odnieśli tym samym drugie zwycięstwo w bieżącej edycji tych rozgrywek. Objęli również prowadzenie w grupie F, gdyż dotychczasowy lider Olympique Lyon zremisował 3:3 na wyjeździe z Hoffenheim.

Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona 1-0 w 3. kolejce Ligi Mistrzów

Ajax Amsterdam - Benfica Lizbona 1-0 w 3. kolejce Ligi MistrzówNiemal przez cały mecz Ajax Amsterdam atakował na swoim boisku bramkę Benfiki Lizbona i gdy wydawało się, że podzieli się z Portugalczykami punktami, w ostatniej akcji meczu triumf zapewnił mu Noussair Mazraoui. Holenderska ekipa wykonała ważny krok w stronę awansu z grupy E, jest jej wiceliderem, tuż za plecami Bayernu Monachium.

Liga Mistrzów. Manchester United - Juventus 0-1

Liga Mistrzów. Manchester United - Juventus 0-1Ciekawie grający, choć głównie do przerwy, Juventus pokonał na wyjeździe 1-0 bezradny Manchester United i z kompletem punktów prowadzi w grupie H Ligi Mistrzów. Cristiano Ronaldo wrócił do Anglii, ale nie błyszczał. Wojciech Szczęsny nudził się w bramce, a Jose Mourinho rozegrał mecz "gołą" jedenastką.

Hoffenheim – Lyon 3-3 w Lidze Mistrzów

Hoffenheim – Lyon 3-3  w Lidze MistrzówDo 92. minuty wydawało się, że piłkarze z Lyonu lubią grać w tym sezonie w Lidze Mistrzów na wyjeździe. Po Manchesterze City wygrywali również z Hoffenheim, ale w ostatniej chwili dali sobie wyrwać zwycięstwo. W tym szalonym spotkaniu sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie.

Liga Mistrzów: Valencia CF znowu rozczarowała

Liga Mistrzów: Valencia CF znowu rozczarowałaYoung Boys Berno zremisowali z Valencią 1-1 (0-1) we wtorkowym meczu grupy H piłkarskiej Ligi Mistrzów. Wynik nie zadowala na pewno żadnej z drużyn, gdyż za faworyta uznawano w tym spotkaniu gości, ale to mistrzostwie Szwajcarii byli bliżsi odniesienia zwycięstwa.

AEK Ateny - Bayern Monachium 0-2 w 3. kolejce Ligi Mistrzów

AEK Ateny - Bayern Monachium 0-2 w 3. kolejce Ligi MistrzówBayern Monachium po raz kolejny nie zachwycił, ale pokonał w Atenach AEK 2-0 (0-0) w meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów i został liderem grupy E. By wygrać, mistrzowie Niemiec potrzebowali raptem dwóch minut i trafień Javiego Martineza oraz Roberta Lewandowskiego. Polak znów poprawił swój rekord strzelecki w LM i to chyba najlepsza dla niego wiadomość po wtorkowym meczu.