Theresa May: Możliwe, że trzeciego głosowania nad umową brexitową nie będzie
Brytyjska premier napisała do posłów list, w którym przedstawia możliwe warianty rozwiązania sytuacji. Wśród nich - rezygnację z ponownego zaprezentowania Izbie Gmin projektu umowy. W parlamencie od miesięcy trwa ponadpartyjny bunt przeciwko premier. Jej projekt porozumienia został już dwukrotnie odrzucony. 
Donald Trump wycofał dodatkowe sankcje nałożone na Koreę Północną
Donald Trump poinformował na Twitterze, że nakazał cofnąć ostatnio nałożone na Koreę Północną dodatkowe sankcje. Nie jest jednak jasne, o jakich obostrzeniach jest mowa.
Uczelnia o. Tadeusza Rydzyka z kolejną grzywną. "Ponad 2 lata czekamy na informacje"
Założona przez o. Tadeusza Rydzyka Wyższa Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu została ukarana przez sąd administracyjny grzywną w wysokości 1200 zł. To kolejny wyrok w sprawie uczelni, która od ponad 2 lat nie przekazała dokumentów, o które wnioskowała Sieć Obywatelska Watchdog Polska.
Pożar w Myśliborzu. Płonie skład z butlami gazowymi. "Butle mogły lądować w różnych miejscach"
W Myśliborzu (woj. zachodniopomorskie) w piątek wieczorem doszło do pożaru składu butli gazowych. Jak informuje straż pożarna, nikomu nic się nie stało, a sytuacja jest już opanowana.
Molestowany przez księdza: Szokuje mnie to, ile osób się przede mną otworzyło
Dariusz Kołodziej, który oskarża o molestowanie księdza Mariusza K., był gościem "Faktów po Faktach" w TVN24. Kiedy doszło do molestowania, Kołodziej miał 13 lat i był ministrantem.

rssfeedwidget.com