Sąd oddalił powództwo TVP wobec RPO. Bodnar: Wypowiedź nie naruszała dóbr osobistych TVP
Rzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar przekazał, że sąd oddalił powództwo TVP przeciwko niemu. Sprawa sięga stycznia tego roku i wypowiedzi RPO na temat zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza.
Włochy. 64-letni Polak został śmiertelnie ranny. Kosz wózka widłowego przygniótł mężczyznę do sufitu
Włochy. 64-letni obywatel Polski, na co dzień mieszkający w Borgofranco d'Ivera pod Turynem, zmarł podczas naprawiania wózka widłowego. Z niewyjaśnionych przyczyn kosz przygniótł mężczyznę do sufitu pomieszczenia serwisowego.
Wojna PiS-u z PSL o polską wieś. Kosiniak-Kamysz dla Gazeta.pl: PiS próbowało nas zabić, ale nie dało rady
- PiS marzy o wymazaniu nas z mapy politycznej Polski, ale to się nie udało i nie uda. Nie daliśmy się złamać, nie daliśmy się pokonać i nie pozwolimy na to także na finiszu tej kadencji Sejmu - zapewnia w wywiadzie dla Gazeta.pl prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Dodaje jednak: - Jestem przekonany, że najostrzejsze ataki na PSL jeszcze przed nami.
O. Rydzyk nagle zmienił program TV Trwam w wybory. Ten film zmobilizuje wyborców PiS
TV Trwam tuż przed ciszą wyborczą odpala premierę filmu "Zmierzch. Ofensywa ideologii gender". Potem już w czasie ciszy i nawet w dniu wyborów będzie on powtarzany na antenie telewizji o. Tadeusza Rydzyka. Efektem filmu będzie zmobilizowanie wyborców PiS, by szli głosować.
Wybory do Europarlamentu. Andrzej Duda na plakatach z kandydatami PiS. Nie było zgody prezydenta
Izabela Kloc, startująca w wyborach do Europarlamentu z list Prawa i Sprawiedliwości, opublikowała na swoim Facebooku grafikę z prezydentem. "Trzymam kciuki", "Popieram z serca" - czytamy obok zdjęcia, na którym Izabela Kloc i Andrzej Duda podają sobie ręce. Kancelaria prezydenta poinformowała, że nie wydała zgody na wykorzystanie wizerunku prezydenta.

rssfeedwidget.com