Po sporze z Mazurek Mosbacher łagodzi ton: Różnica zdań nie wpływa na jakość polsko-amerykańskich relacji
Georgette Mosbacher odniosła się do niedawnej utarczki na Twitterze między nią a europosłanką Beatą Mazurek. Ambasadorka USA tym razem wypowiadała się nieco łagodniejszym tonem. Stwierdziła, że "różnica zdań w żaden sposób nie wpływa na jakość polsko-amerykańskich relacji".
50 mln zł z Funduszu Sprawiedliwości dla fundacji byłego egzorcysty. Opowiadał, jak wypędzał demony salcesonem
W konkursie na stworzenie sieci specjalistycznych ośrodków pomocy ofiarom przestępstw wygrała fundacja, która takiego doświadczenia nie ma - podają "Gazeta Wyborcza" i Onet. Na ten cel z Funduszu Sprawiedliwości otrzyma ona 50 mln zł.
USA wystąpiły ze Światowej Organizacji Zdrowia. "To pozostawia Amerykanów chorych, a Amerykę samotną"
Senator Demokratów Bob Menendez poinformował, że amerykański kongres dostał powiadomienie dotyczące opuszczenia przez USA Światowej Organizacji Zdrowia. Informację potwierdził portalowi The Hill wysoko postawiony urzędnik Białego Domu.
Borys Budka: Nie przypominam sobie, by jakikolwiek prezydent wcześniej ułaskawił pedofila
Borys Budka na antenie Polsat News odniósł się do głośnego ułaskawienia osoby skazanej za pedofilię. - Nie przypominam sobie, by jakikolwiek prezydent wcześniej ułaskawił pedofila - powiedział przewodniczący Platformy Obywatelskiej. Polityk skomentował też poniedziałkowe "debaty".
Duda odznaczył b. radnego Złotym Krzyżem Zasługi. "Polityka": To skazany za fałszowanie dokumentów
Na ostatniej prostej kampanii media opisują niewygodne dla Andrzeja Dudy fakty. Niedawno burzę wywołało ułaskawienie przez prezydenta mężczyzny skazanego za przestępstwo seksualne popełnione na własnej córce, teraz "Polityka" opisuje odznaczenie Złotym Krzyżem Zasługi byłego radnego Andrzej Zbyszyńskiego. Jak podają media, polityk w 2018 r. został skazany za podrabianie dokumentów.

rssfeedwidget.com