Poznań. Antyterroryści skazani na rok bezwzględnego więzienia za pobicie niewinnego mężczyzny
Sąd Rejonowy w Poznaniu skazał pięciu antyterrorystów, którzy w brutalny sposób pobili i razili paralizatorem niewinnego mężczyznę. Zatrzymany kickbokser nie mógł stawiać oporu, ponieważ miał ręce skute kajdankami.
Dolny Śląsk. Specgrupa "Speed" dostała nowe radiowozy. Będą ścigać agresywnych kierowców
Nowe oznakowane i nieoznakowane radiowozy trafiły już do dolnośląskich komend policji. Najnowsze samochody będą wykorzystywane m.in. przez nową specgrupę Speed, która zajmie się ściganiem agresywnych kierowców.
Zaginięcie 5-letniego Dawida. Były rzecznik policji: "Akcja idzie w kierunku poszukiwania zwłok"
- Dzisiaj trzeba skłaniać się ku temu, że niestety, akcja poszukiwawcza pięcioletniego Dawida idzie w kierunku poszukiwania zwłok dziecka - powiedział w TVN24 były rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski. Jak ocenił policjant "jest bardzo prawdopodobne to, że mamy do czynienia z tak zwanym samobójstwem rozszerzonym" .
Łódź. Kobieta z 6 promilami alkoholu metylowego trafiła do szpitala. Nawet nie straciła wzroku
Łódź. Pijana kobieta trafiła na toksykologię łódzkiego szpitala mając aż 6 promili alkoholu metylowego w organizmie. Lekarze mówią o ogromnym szczęściu pacjentki, której już nic nie dolega.
Po fali upałów na lodowcu we francuskich Alpach pojawiło się jezioro. "Czas ogłosić alarm"
- Byłem tam wiele razy, w czerwcu, lipcu, a nawet sierpniu i nigdy nie widziałem tam płynnej wody - mówi Bryan Mestre, alpinista, który zrobił zdjęcia jeziora uformowanego we francuskich alpach po czerwcowej fali upałów. Jak podkreślają naukowcy, powstanie jeziora jest związane z ociepleniem klimatu.

rssfeedwidget.com