Andy Murray: Igrzyska będą moim ostatnim turniejem

Andy Murray: Igrzyska będą moim ostatnim turniejemLegendarny brytyjski tenisista Andy Murray poinformował, że turniej olimpijski będzie ostatnim w jego karierze. Starty 37-latka od kilku sezonów są przerywane przez kontuzje.

Kontuzjowany Messi nie zagra w Meczu Gwiazd

Kontuzjowany Messi nie zagra w Meczu GwiazdArgentyńczyk Lionel Messi z Interu Miami, który od czasu finału Copa America z Kolumbią leczy kontuzję, nie wystąpi w środowym Meczu Gwiazd MLS - poinformowały władze amerykańsko-kanadyjskiej ligi.

Klaudia Alagierska-Szczepaniak: Medal jest w zasięgu

Klaudia Alagierska-Szczepaniak: Medal jest w zasięguJeszcze tylko jutro ślubowanie i wylot do Paryża. Nasze siatkarki, w składzie m.in. z Klaudią Alagierską-Szczepaniak, na igrzyskach olimpijskich chcą walczyć o medal. Ze środkową reprezentacji Polski, która wróciła do gry w kadrze po ciężkiej kontuzji, rozmawiał reporter RMF FM Marcin Buczek.

Paryż 2024. Starty Polaków dzień po dniu - terminarz igrzysk

Paryż 2024. Starty Polaków dzień po dniu - terminarz igrzyskPrzedstawiamy terminarz startów reprezentantów Polski na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Biało-Czerwonych reprezentować będzie ponad 200 sportowców.

Paryż 2024. Terminarz igrzysk olimpijskich dzień po dniu

Paryż 2024. Terminarz igrzysk olimpijskich dzień po dniuPodczas igrzysk w stolicy Francji przedstawiciele 32 dyscyplin sportowych rywalizować będą o 329 kompletów medali. Przedstawiamy szczegółowy terminarz igrzysk olimpijskich Paryż 2024.

Jest decyzja ws. startu Huberta Hurkacza w igrzyskach olimpijskich

Jest decyzja ws. startu Huberta Hurkacza w igrzyskach olimpijskichHubert Hurkacz nie weźmie udziału w igrzyskach olimpijskich w Paryżu z powodu kontuzji odniesionej na Wimbledonie. Tenisista przekazał tę informację za pośrednictwem Instagrama.

Polskie drużyny poznały kolejnych rywali w europejskich pucharach

Polskie drużyny poznały kolejnych rywali w europejskich pucharachPolskie drużyny, które w tym sezonie rywalizują w europejskich pucharach, poznały swoich rywali w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, Ligi Europy i Ligi Konferencji. Losowanie potencjalnych par odbyło się w siedzibie UEFA w szwajcarskim Nyonie.

LeBron James będzie chorążym ekipy USA. Została jedna zagadka

LeBron James będzie chorążym ekipy USA. Została jedna zagadkaGwiazdor koszykarskiej ligi NBA LeBron James będzie niósł flagę Stanów Zjednoczonych podczas ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Paryżu. Na razie nie wiemy jeszcze, która sportsmenka będzie reprezentowała kobiety. Nazwisko zostanie ogłoszone we wtorek.

15. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą już w ten weekend!

15. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą już w ten weekend!Opublikowana przez Auto Moto Klub Limanowa prowizoryczna lista zgłoszeń zawodników, którzy wyrazili akces do startu w 7 Rundzie FIA EHC pokazuje, jak ogromne sportowe emocje czekają kibiców, którzy obserwować będą 15. Wyścig Górski Limanowa - Przełęcz pod Ostrą. Tak mocnej stawki w Limanowej jeszcze nie widziano.

Olimpijskie sukcesy Polaków w Paryżu 100 lat temu

Olimpijskie sukcesy Polaków w Paryżu 100 lat temu100 lat temu Polska, która właśnie odzyskała niepodległość, wysłała na letnie igrzyska olimpijskie w Paryżu 81-osobową ekipę sportową. Wśród zawodników znajdował się Adam Królikiewicz, który wywalczył na koniu Picador brązowy medal w jeździectwie, a ściślej mówiąc w konkursie skoków na stadionie w Colombes pod Paryżem. Polacy zdobyli też olimpijskie srebro w kolarstwie na hipodromie w Vincennes pod Paryżem.


rssfeedwidget.com