Cristiano Ronaldo z rekordem występów w reprezentacji kraju

Cristiano Ronaldo z rekordem występów w reprezentacji kraju​Cristiano Ronaldo został piłkarzem z największą liczbą występów w reprezentacji kraju. Portugalczyk wystąpił w czwartkowym meczu eliminacji mistrzostw Europy z Liechtensteinem i zaliczył 197. występ w narodowych barwach.

Lewandowski: Przepraszam kibiców za aferę premiową

Lewandowski: Przepraszam kibiców za aferę premiową"Przepraszam kibiców za tzw. aferę premiową, za to, że jako kapitan w odpowiednim momencie tego nie powstrzymałem" - rozpoczął Robert Lewandowski oficjalną konferencję prasową w Pradze przed piątkowym meczem z Czechami w eliminacjach mistrzostw Europy. "W głowie mam 99 procent składu wyjściowego" - powiedział nowy selekcjoner Polaków Fernando Santos.

Orlen 79. Rajd Polski. 16 oesów do pokonania

Orlen 79. Rajd Polski. 16 oesów do pokonaniaSzesnaście szutrowych oesów wyłoni zwycięzców Orlen 79. Rajdu Polski (19-21 maja). Uczestnicy najstarszego rajdu w kalendarzu tegorocznych Rajdowych Mistrzostw Europy (FIA ERC) zmierzą się na próbach znanych z poprzednich edycji zawodów, a także na odcinkach niewykorzystywanych wcześniej w polskiej rundzie europejskiego czempionatu.

Lekkoatleci z Rosji i Białorusi nadal wykluczeni z zawodów

Lekkoatleci z Rosji i Białorusi nadal wykluczeni z zawodów​Lekkoatleci z Rosji i Białorusi nadal pozostają wykluczeni z międzynarodowej rywalizacji ze względu na udział tych krajów w inwazji zbrojnej na Ukrainę - zdecydowały w Monaco władze światowej federacji.

​Trener Motoru Lublin ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN. Rok dyskwalifikacji w zawieszeniu

​Trener Motoru Lublin ukarany przez Komisję Dyscyplinarną PZPN. Rok dyskwalifikacji w zawieszeniuKomisja Dyscyplinarna PZPN ukarała trenera Motoru Lublin Goncalo Feio. Szkoleniowiec uderzył kuwetą na dokumenty prezesa zarządu Motoru Pawła Tomczyka i zachowywał się nieetycznie wobec byłej rzeczniczki prasowej klubu Pauliny Maciążek.

Kłopoty FC Barcelona. UEFA powołuje specjalny zespół inspektorów

Kłopoty FC Barcelona. UEFA powołuje specjalny zespół inspektorówEuropejska Unia Piłkarska (UEFA) powołała zespół inspektorów dyscyplinarnych, którzy mają zająć się sprawą potencjalnego przekupywania przez klub FC Barcelona zastępcy przewodniczącego kolegium sędziowskiego hiszpańskiej ligi Jose Marii Enriqueza Negreiry. Sprawą zajmuje się też hiszpańska prokuratura.

​Szymański zdrowy. Kadra trenowała przed Czechami

​Szymański zdrowy. Kadra trenowała przed CzechamiSebastian Szymański jest zdrowy i wziął udział w dzisiejszym, ostatnim treningu piłkarskiej reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni zagrają jutro na wyjeździe z Czechami i będzie to ich pierwsze starcie w eliminacjach mistrzostw Europy 2024. Spotkanie w Pradze będzie też debiutem Fernando Santosa w roli selekcjonera naszej kadry.

Znamy kadrę polskich skoczków na zawody w Lahti

Znamy kadrę polskich skoczków na zawody w LahtiPolski Związek Narciarski poinformował, że w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lahti Polskę będą reprezentować Kamil Stoch, Piotr Żyła, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł, Tomasz Pilch i Jan Habdas.

Roman Kosecki: Chłopaki wszystkie sprawy muszą sobie poukładać w szatni

Roman Kosecki: Chłopaki wszystkie sprawy muszą sobie poukładać w szatni„Szatnia powinna być zamknięta. I to, co się tam dzieje, nie jest do pokazywania. W szatni mogą się zadziać różne rzeczy. Niejednokrotnie sam przeżywałem łapanie się za gardła i wyzwiska, ale też te dobre chwile, radości i dyskusje. To wszystko zostawało. Nie wszystko jest na sprzedaż" – mówił w Radiu RMF24 Roman Kosecki, był reprezentant Polski pytany przez Piotra Salaka o nowe reguły i ciszę medialną, którą zarządził selekcjoner Fernando Santos przed meczem reprezentacji Polski z Czechami. Spotkaniem w Pradze Polacy rozpoczną eliminacje...

Jechał na nartach 255,5 km/h. Niezwykły rekord Francuza

Jechał na nartach 255,5 km/h. Niezwykły rekord FrancuzaFrancuz Simon Billy ustanowił rekord świata w prędkości jazdy na nartach. W stacji narciarskiej w Vars (Hautes-Alpes) osiągnął 255,5 km/h - poinformowali organizatorzy próby ustanowienia rekordu świata.


rssfeedwidget.com